≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

AKCE A INFORMACE ČLENŮ A SPOLUPRACUJÍCÍCH INSTITUCÍ

Vážení,

rádi bychom Vás pozvali na workshop, kde bychom Vám rádi poskytli informace o čerpání podpory na různé druhy projektů, které Vám na semináři CzechInvestu jen tak neřeknou.

Dotace jsou velice složitou záležitostí a je potřebné je dělat kvalitně, zodpovědně a především individuálně. Přijďte nás proto navštívit na půdě OHK Most a zároveň se i lépe poznat.

Budeme hovořit jak o programech tak i o konkrétních projektech jednotlivých účastníků.

Časy odfláknutých žádostí o dotace již skončily! Pojďte se o tom přesvědčit na náš seminář.

WORKSHOP_DOTACE_OPPIK_WIEMARG

S přátelským pozdravem Vít Pavlovský.

 

P.S. pro uskutečnění semináře je nutné naplnit minimální kvótu 8 účastníku, proto mě před uhrazením, prosím, kontaktujte na čísle uvedeném v pozvánce.

 

Vít Pavlovský
Zástupce jednatele
Wiemarg s.r.o.
+420601315748
dotace.vp@gmail.com

 

————————————————————————————————————

Vážení,

firma PB služby s. r. o. hledá do svého týmu elektrikáře. Bližší informace naleznete níže.

——————————————————————————————————————————————–

Dobrý den,
dovolujeme si Vás tímto pozvat na aktuální kurzy školení řidičů ADR nebo školení řidičů s profesním průkazem v měsíci červnu 2018.

Aktuální termíny jsou vypsány takto:

ADR:
08.– 10.06.2018 

Profesní školení:
09.06.2018 – Chomutov
13.06.2018 – Litvínov
23.06.2018 – Litvínov 

Oba kurzy jsou za výhodné ceny! Školení s profesním průkazem za 800 Kč, u školení ADR např. obnova cisteren po pěti letech za 3800 Kč! Navíc u ADR je možné v případě více přihlášených řidičů dosáhnou ještě dále až 15%  další slevu. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Přihlášky na školení s profesním průkazem zde – http://www.as-bittner.cz/nase-sluzby/opakovane-rocni na školení ADR zde – http://www.as-bittner.cz/skoleni-ridicu-adr , případně telefonicky na čísle 731 814 402 (sekretariát, p. Jindřiška Mašková)

Děkuji a jsem s pozdravem

………we are truckers J

Jan Bittner – jednatel společnosti
AUTOŠKOLA BITTNER s.r.o.
centrum dopravního vzdělávání
9.května 26, LITVÍNOV 436 01
IČ 047 32 758
DIČ CZ047 32 758
mob.: +420 704 278 309
www.as-bittner.cz


Vážení,
v souvislosti s otevřením Českého regionálního domu v Užgorodu, viz bližší informace níže, koordinujeme prezentaci regionálních firem v těchto prostorách. Pokud máte zájem svou firmu představit v oblasti Zakarpatí, a to prostřednictvím propagačních předmětů a materiálů či vzorků vašich výrobků, kontaktujte zástupce spolku UZA,z.s., se kterými domluvíte formu předání materiálů či vzorků, případně získáte další bližší informace:Pavel Musil, tel. 734 204 024, mail: pavelmusil@pavelmusil.cz
Lucie Ječmenová, tel. 725 207 213 mail: jecmenova@email.cz
S pozdravem,
Ing. Adéla Kurešová
Krajská hospodářská komora Ústeckého kraje
Mírové nám. 37
400 01 Ústí nad Labem
mobil: 776 227 016
e-mail: info@khk-usti.cz
www.khk-usti.cz

Dobrý den,
na základě podepsané Dohody o spolupráci mezi Ústeckým krajem a Zakarpatskou oblastí vznikl spolek UZA,z.s., který je neziskovou organizací a měl by v první řadě naplňovat předmět spolupráce, která se mimo jiné týká i propojení podnikatelského prostředí. Spolek UZA,z.s. má sídlo na Krajském úřadě v Ústí nad Labem a v rámci akreditace tohoto spolku na území Ukrajiny má sídlo na Oblastní radě Zakarpatské oblasti a dále bude v centru Užgorodu otevírat Český regionální dům. V těchto prostorech bychom rádi udělali prezentaci firem a společností, které o tuto prezentaci projeví zájem. Prezentace může být v podobě vzorku výrobků, propagačních materiálů, informací o dané firmě či společnosti. Tento Český regionální dům se bude otevírat zhruba mezi 15. – 20.6.2018 a oficiálně bude otevřen za účasti pana hejtmana Oldřicha Bubeníčka, předsedy Oblastní rady Michala Rivise, velvyslance ČR na Ukrajině pana Radka Matuly a ostatních politických představitelů včetně národních poslanců. Kromě výše popsaného je tento spolek schopen řešit pro české firmy i zaměstnance z Ukrajiny, a to formou zaměstnanecké karty v režimu Ukrajina, kde spolupracujeme na tomto s Krajskou hospodářskou komorou.

Děkujeme za Váš zájem a věříme, že budeme schopni opravdu aktivně pomoci všem subjektům, které se na nás obrátí.

Pavel Musil
předseda spolku
Ústecko – zakarpatská agentura, z. s.
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem

Copyright © 2018 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST