≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

Dobrý list komory Uznávaný tovaryš řemesla

Prozatimní Statut DLK UT

Dobrý list komory tzv. „Uznávaný tovaryš řemesla“ proběhne 27. 6. 2024 od 10:00 hodin v Obřadní síni magistrátu.

V roce 2023 byl popáté předáván Dobrý list komory tzv. „Uznávaný tovaryš řemesla“, který převzali absolventi, kteří ukončili střední vzdělání výučním listem. V poměru 21:12, byly dobré listy rozděleny mezi absolventy oborů zakončených maturitní zkouškou a absolventy oborů zakončených výučním listem.

OHK Most spolu se střední školou, která držitele navrhuje, dobrým listem garantuje odborné znalosti a dovednosti oceněných a je připravena tyto absolventy vstupující na trh práce dále doporučit zaměstnavatelům.

Záštitu nad akcí převzal hejtman Ústeckého kraje, Ing. Jan Schiller a také prezident Hospodářské komory ČR, Ing. Vladimír Dlouhý, CSc.

Rolí generálního partnera pro Dobrý list komory tzv. „Uznávaný tovaryš řemesla“ se zhostila skupina BIS Czech, kterou zastupovala HR specialista Ing. Milena Kudličková.

Ostatní partneři: Statutární město Most, Severní energetická, a.s., Vršanská uhelná, a.s. v zastoupení specialisty náboru senior Petra Lavického a Úřad práce v Mostě za přítomnosti ředitelky Mgr. Veroniky Kubalové. Zahraničním partnerem byla, jako každý rok, IHK Chemnitz, za kterou se zúčastnila koordinátorka česko-saských vztahů Mgr. Michaela Holá.

Copyright © 2018 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST