≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

Brunner Elektro s.r.o.

 

 1. Montáže:
  Společnost Brunner Elektro s.r.o. nabízí svým zákazníkům již od roku 2003 profesionální a komplexní služby v oblasti silnoproudé elektrotechniky včetně vypracování projektové dokumentace a revizí elektrického zařízení.
 2. Pronájem plošin:
  Pracovní plošiny, které vám nabízíme k pronájmu, jsou technologicky špičkoví pomocníci pro komfortní práci v těžko dosažitelných prostorách. Naše pracovní plošiny jsou v průběhu jednotlivých zakázek monitorovány a obsluhovány proškolenými pracovníky. Vybranou plošinu si u nás můžete pronajmout na libovolně dlouhou dobu. Místo a čas přistavení určujete vy – zdvihací plošiny totiž půjčujeme i o víkendech a v nočních hodinách. Po celou dobu pronájmu zůstává řidič plošiny na místě a ochotně vám poradí nebo pomůže, kdykoli budete potřebovat.
 3. Elektrorevize:
  Společnost Brunner Elektro s.r.o. se prováděním pravidelných revizí a kontrol elektrických zařízení zabývá už od roku 1987. Provádíme elektrorevize a elektrokontroly instalací, hromosvodů, veřejného osvětlení, elektrických strojů a zkoušky tlakových nádob.
 4. Školení:
  Nabízíme vám kompletní servis, jehož součástí je jak školení, tak i přezkoušení z NV 194 (dříve Vyhláška 50).Přijedeme na základě písemné nebo telefonické objednávky a proškolíme pracovníky přímo u vás. Nemáte-li k dispozici vhodné prostory, můžete si objednat školení v naší učebně.Termíny určujeme podle konkrétního počtu zájemců, v případě školení přímo ve firmě můžeme termín dohodnout.Mgr. Nikola Brunnerová
asistentka
Brunner Elektro s.r.o.
M (+420) 723 546 459
W brunnerelektro.cz
ID 25478001

  Copyright © 2023 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST