≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

Business & Professional Women CR

Právě byl spuštěn příjem přihlášek do 3. ročníku úspěšného projektu  Akademie pro začínající podnikatelky – Academy for Women Entrepreneurs (ve zkratce AWE) v Čechách!

Program AWE – Academy for Women Entrepreneurs  / Akademie pro začínající podnikatelky cílí na podnikavé ženy a v České republice projekt realizuje Business & Professional Women CR (BPWCR) za podpory Velvyslanectví USA v ČR.

AWE před třemi lety iniciovala americká vláda, nyní již  funguje v 80 zemích a cílem programu je oslovit 50 milionů žen do roku 2025 s cílem poskytnout jim potřebnou podporu k tomu, aby své nápady proměnily v úspěšné podnikání.

Průběh našeho programu je nejlépe hodnocený ze všech celosvětově zapojených zemí, proto nepromarněte svou šanci a zapojte se také. Ostatně úspěchy našich vítězek – AWE 1 Helena Bartošová s Filharmoništěm a AWE 2 Klára Hrdá se Semenařím se Semínkovnou – a nejen jich – mluví za vše.

Akademie AWE je certifikovaný vzdělávací projekt, určený začínajícím podnikatelkám nebo ženám s podnikatelským plánem. Studium je založeno na programu DreamBuilder, vyvinutém prestižní Thunderbird School of Global Management Arizonské státní univerzity. Během čtyřměsíčního intenzivního programu (březen až červen 2023 na účastnice čeká 13 online lekcí v angličtině, které doprovází pravidelná týdenní setkávání, v češtině, s lokálními facilitátorkami. Úspěšné absolventky získají prestižní certifikát Thunderbird School of Management a také máte možnost se zapojit do soutěže o výhru 50.000,- Kč za nejlepší projekt.

Kromě toho na vás čeká networking a podpora naší skvělé komunity, přístup do mentorské sítě Business & Professional Women CR, a to vše nejen v průběhu programu, ale i po jeho skončení.

Přihlášky přijímáme již nyní, jejich uzávěrka je 31.1.2023. Vybráno bude 45 žen.

Akademie AWE začne 8.3.2023.

AWE_o_projektu_rocnik_3_3011_2022_V2

Více informací: https://bpwcr.cz/akademie-awe/

 

Registrační formulář: https://bit.ly/prihlaska_AWE3

 

Za AWE Hanka Cohen – koordinátorka projektu
Business & Professional Women CR

Copyright © 2022 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST