≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

BUSINESS & PROFESSIONAL WOMEN CR


 

KONFERENCE | EMPOWER DAY | VSTUPENKY
Zobrazit email v prohlížeči | See the email in English

 

Milí přátelé, vážení partneři, dámy a pánové,

při pohledu zpět na posledních 15 let je náš společný úspěch nejen hmatatelný, ale i inspirativní. Z malé lokální iniciativy se nám podařilo vybudovat mezinárodně uznávanou událost, která dnes stojí v čele inovací v oblasti rovných příležitostí ve světě byznysu a podnikání. Equal Pay Day nyní přitahuje významné experty z celého světa, kteří sdílejí své poznatky a inspirují k dalšímu rozvoji pracovního prostředí, kde mají rovné příležitosti nejen prostor, ale jsou základním kamenem podnikatelského ducha.

Více než kdy jindy je důležité, abychom se nepřestali rozvíjet a neustále posouvali hranice toho, co je možné. A právě Vy jste klíčovou součástí této cesty. 

 

Vaše dlouholetá podpora a zapojení do aktivit naší organizace hraje nezastupitelnou roli ve vytváření rovnějšího a inkluzivnějšího pracovního prostředí u nás.

Dovolte mi pozvat vás osobně, abyste se připojili k nám na letošním, již 15. ročníku Equal Pay Day, kde společně nastíníme cestu vpřed. Připojte se k nám, abychom společně formovali budoucnost rovných příležitostí, vždyť EQUALITY MEANS BUSINESS.  

 

Těšíme se na Vaši účast a další spolupráci.

 

11. a 12. 4. se pojďme potkat naživo v Clarion Congress Hotel Prague

 

Jaký program jsme připravily? 

Equal Pay Day je konference, která v celospolečenském problému vidí příležitost pro hledání řešení rovných příležitostí. Láká do Prahy desítky mezinárodních lídrů ze světa businessu, HR a mnoha dalších oblastí a vytváří příležitost a prostor pro sdílení, přenos zkušeností a navazování kontaktů. Konferenci moderuje Barbora Kroužková.

🎁 Ještě nemáte vstupenku? 

 Společnost Infinit se rozhodla podpořit konferenci Equal Pay Day a věnovala exkluzivní dárek – voucher pro dvě osoby do Infinit Sen v hodnotě 1260 Kč, který získáte při zakoupení last minute vstupenky na konferenci 11. dubna nebo dvoudenní vstupenky na Equal Pay Day a uvedení hesla „INFINIT“ v poznámce při nákupu. Voucher na vás bude čekat v obálce při registraci.

 

CHCI NA KONFERENCI

 

Andrea Gontkovičová

Lenka Simerská

Ulrik Vestergaard Knudsen

Sonia Deasy

Barbora Kroužková

 

EMPOWER DAY 12. 4. 2024

 

Mentoringová zóna

Hlavní náplní této luxusní zóny jsou kulaté stoly s vašimi oblíbenými mentorkami. Letos jich je 80! a s nimi 80 lákavých témat pro váš osobní rozvoj.

 

 

V hodinových přestávkách můžete navštívit další zóny, nebo si v hlavním sále zazpívat s Melodio, zatančit salsu s Doris, vyfotit se u výroční fotostěny nebo jen networkovat u dobré kávy.

 

FINdependence zone by Raiffeisenbank

Teens zóna

⭐ EXPO zóna

 

 

Wellbeing zóna – Levandulové údolí

⭐ Koučink zóna

⭐ Zóna Duševního zdraví

⭐ Work life balance zóna – ROSSMANN

 

Chcete jít na akci jako celý tým? Využijte speciální Balíčky vstupenek.

 

CHCI VSTUPENKU NA EMPOWER DAY

 

15. ročník Equal Pay Day? Jak jinak než v červeném.

 

Oblečení zdůrazňuje osobnost a tvoří image. Díky němu můžete manifestovat svou sílu, energii a jedinečný pohled na život. Barva Equal Pay Day je červená. Kromě toho, že v účetnictví znamená ztrátu a proto připomíná negativní ekonomický vliv pro ženy, je zároveň výrazem životní síly, aktivity a také barvou dobrého kontaktu s okolím. Je zkrátka barvou, která vyzývá ke změně 😉

Nikdy Vás nenapadlo ji nosit? Často ji účastníci a účastnice vynáší u nás na akci poprvé jako symbol vzájemné podpory a u mnohých se stává trvalou součástí outfitu.

 

Již za tři dny naviděnou!

 

 

DĚKUJEME PARTNERŮM EQUAL PAY DAY 2024

 

 

Tento obsah vzniká díky podpoře komunity.
Podpořit nás můžete i vy. Zapojte se jako:

 

💃 Členka

💝 Dárce

 

🤝 Firemní partner/ka

 

                  

Copyright © 2024 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST