≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

BUSINESS & PROFESSIONAL WOMEN CR, Z. S.

 

 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Vážené dámy, vážení pánové,

budoucnost práce má ženskou tvář – to bylo téma, které zvolila Cristina Muntean pro letošní mentoringové setkání.

Jsem ráda, že i díky Vaší podpoře můžeme témata postavení žen v práci rozvíjet a diskutovat.

Projektů máme celou řadu a každý z nich řeší některou velmi důležitou část celého soukolí.

Máte chuť se k nám přidat?

Ženy a investice

Povzbudit ženy k investování je téma, které nás hodně zajímá. Vzdělávací projekty, workshopy, i výměna zkušeností přispějí jistě ke zvýšení počtu žen, které chtějí svými investicemi aktivně ovlivňovat ekonomické i společenské dění.  Tématu jsme se věnovaly na Equal Pay Day a nyní jsme partnerkami 1. setkání Klubu česko-slovenských žen v byznyse na téma Ženy jako investorky: Jak ochránit své peníze. Již 19. května se setkají vybrané ženy se speciální pozvánkou v prostorách prodejní galerie Moser v ulici na Příkopech, aby prodiskutovaly řadu zajímavých témat.

 

Setkáváme se s podnikatelkami v regionech
Máme za sebou první setkání podnikatelek v rámci projektu Akademie pro začínající podnikatelky. Konalo se v Ústí nad Labem a bylo plné inspirace, zajímavých rad a tipů od zkušených podnikatelek. Už teď se těšíme na pátek v Ostravě.

 

#aweinczechia #awesome

Harmonický projekt Anchors for the Future

Jeden z dlouhodobých projektů Kotvy pro budoucnost (Anchors for the Future) dospěl do svého finále. Společně se zahraničními partnery jsme vytvořily ucelený vzdělávací program pro dívky, který pomůže těm, kteří pracují s mládeží, prohlubovat klíčové znalosti a dovednosti dívek. Vytvořená platforma Padlet slouží ke sdílení zkušeností s ostatními, vzdělávací hra je přímo nástrojem, jaký k tomu mohou využívat.

 

Mzdy v Česku se mírně srovnaly. Proč to není důvod k radosti?
Rozdíl mezi průměrným výdělkem ženy a muže je v ČR aktuálně 16,4 %. Bývalo to dřív daleko víc – nějakých 22 %. Není to skvělé? Bohužel není. Socioložka Lenka Simerská jako hlavní gestorka systémového projektu 22 % K ROVNOSTI na konferenci Equal Pay Day vysvětlila, že čísla sice ukazují, že se situace vyvíjí k lepšímu, ale ještě máme co dohánět. Více se dozvíte v článku publikovaném na portálu Heroine.cz.

 

 

Přivítejme léto s šansonem
Pojďte s námi na koncert Renaty Drössler, kterou jsme měli možnost poznat už během konference Equal Pay Day. Uslyšíte světové šansonové hity, řadu novinek a také po delší době zazní šansony z pera básníka Jiřího Žáčka, které vyšly na dnes již vyprodaném albu Motýl něhy uletí.

 

Kdy? 16. 6. 2022 od 18,30 hod

Kde? Kavárna a bar Zasekávák (Jaselská 246/20, Praha 6)

Počet míst je omezen, tak neváhejte a pořiďte si svou vstupenku za 350 Kč právě teď.

 

KOUPIT VSTUPENKU

 

Kdy se můžeme potkat?

 

 

DĚKUJEME NAŠIM FIREMNÍM PARTNERŮM – DÍKY VÁM MŮŽEME POMÁHAT ZLEPŠOVAT POSTAVENÍ ŽEN V ČESKU

Copyright © 2022 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST