≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

BUSINESS & PROFESSIONAL WOMEN CR, Z. S.

 

BUSINESS & PROFESSIONAL WOMEN CR  

 

Jak vyjednat své a odrazit manipulaci protistrany? Jak využít “flow”? Jak se vyhnout vyhoření? Jen 3 témata z 22 možných! Vyberte to své v naší mentoringové zóně na 11. ročníku odborného veletrhu HR days v Praze.

Kdy: 12. a 13. října 2022 od 9 – 17 hodin

Kde: PVA EXPO PRAHA (Beranových 667, Praha 9)

Co: 22 speed mentoringových stolů

Kdo: mentorky BPWCR a jejich témata

Hledáte zdroj inspirace? Poznejte naše členky.

 

Vládkyně slovem a hlasem Renata Drössler, HR ředitelka společnosti Allianz Eva Koubíková, investorka Marika Čupa, Global Customer Experience Manager AB InBev Barbora Jarošová a dvě desítky dalších žen. 

Naše síťová organizace nabízí pohled a zkušenosti žen profesionálek na hodinových workshopech, které jsme v roce 2010 pojmenovaly speed mentoring. Čekejte moderovanou debatu mentorky a účastnic i prvky networkingu. Podělte se o svou zkušenost.

Investování, leadership, mediace… to vše jsou oblasti, kterým se naše členky věnují a jsou připraveny sdílet své zkušenosti právě s vámi. Zapojte se také a nenechte si to ujít!

 

CHCI SE REGISTROVAT K MENTORKÁM

 

Náš program návštěvníky baví už 10 let

 

HR days budou o trendech i sdílení zkušeností a projektů. Neváhejte se registrovat, náš stánek patří k nejnavštěvovanějším na odborném veletrhu pro personalisty.

Najdete nás ve VIP prostoru pro HR odborníky: HR days, zóna C.

 

CHCI VSTUPENKU NA HR DAYS

Hledáte práci? Nabízíte práci?

 

Paralelně s HR days probíhá tradičně veletrh práce Profesia days, který spojuje firmy hledající nové zaměstnance se zájemci o nové pracovní příležitosti. Pokud byste rádi našli nové kolegy do vašeho týmu, je stále možné se přihlásit jako vystavovatel. Jestliže se naopak rozhlížíte po nové práci, zaregistrujte se jako návštěvník a přijďte si o vašich možnostech popovídat s personalisty vystavujících firem. Bude připraven i pestrý program v podobě desítek přednášek, testování jazykových a IT schopností, poradenství, koučování nebo konzultace vašeho životopisu. Více na www.profesiadays.cz

Copyright © 2022 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST