≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

CHEMICKÉ FÓRUM ÚSTECKÉHO KRAJE 2022

Vážení,

dovolujeme si Vás pozvat na Chemické fórum Ústeckého kraje 2022, které se bude konat ve čtvrtek 6. 10. 2022 v Ústí nad Labem – Inovační centrum Ústeckého kraje. (adresa – Velká Hradební 2800, 400 01 Ústí nad Labem).

Níže naleznete pozvánku s finálním program.
Pozvánka – Chemicke forum 2022

V případě zájmu o účast se, prosím, registrujte prostřednictvím tohoto odkazu: https://www.forumusteckykraj.cz/chemicke/registrace-2022/

 

Po registraci obdržíte automaticky potvrzovací e-mail. Registrace je možná, z organizační důvodů, do 3. 10. 2022.

 

Pozn. Smyslem chemických fór Ústeckého kraje je podpořit především vzájemnou komunikaci mezi pracovníky chemického průmyslu, vysokých škol a výzkumu, pedagogů všech stupňů,  zástupci státní správy i zájemci z řad aktivní veřejnosti. Náplní letošního setkání budou vystoupení našich předních odborníků a následná diskuse o tak významných tématech jako je surovinová bezpečnost České republiky v kombinaci s postupným přechodem na uhlíkově neutrální průmysl i pokroky v zavádění postupů cirkulární ekonomiky v klíčových chemických podnicích Ústeckého kraje. Již tradičně bude jeden z odborných bloků fóra věnován popularizaci chemie s návazností na výuku chemie a technických oborů na našich základních a středních školách i technických univerzitách. Snahou organizátorů je ukázat tyto nové trendy a tendence jako významné příležitosti pro další rozvoj chemického průmyslu, výzkumu a vzdělávání v Ústeckém kraji.

 

Těšíme se na Vaši účast.

 

Za organizační tým:

 

Ing. Jiřina Pečnerová
ředitelka úřadu OHK Most
tř. Budovatelů 2531, 434 01  Most
Tel: +420 777 627 894
e-mail: reditel@ohk-most.cz
www.ohk-most.cz

 

Copyright © 2022 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST