≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

CzechInvest – Seminář Investiční pobídky 18. září 2018 v Ústí nad Labem

Vážená paní, vážený pane,

dovoluji si Vás pozvat na seminář zaměřený na investiční pobídky a další finanční nástroje, který se uskuteční dne 18. září 2018, od 8:45 hodin v Severočeské vědecké knihovně v Ústí nad Labem, více v přiložené pozvánce.

Cílem semináře je seznámit účastníky s možností finanční podpory investičních projektů, a to jak z národních, tak i evropských zdrojů. Nejprve bude představen systém investičních pobídek v České republice včetně jeho připravované novelizace, přičemž specialista ze společnosti Deloitte rozebere daňové aspekty čerpání slevy na dani. Následně budou představeny možnosti dotační podpory dle aktuálních výzev v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost OPPIK.

Prosím o potvrzení Vaší účasti do 13. 9. 2018 na můj e-mail.

Jestliže nesouhlasíte se zasíláním pozvánek na semináře týkající se finanční podpory investičních projektů zasílané CzechInvestem, zašlete nám prosím toto vyjádření na emailovou adresu uvedenou v podpisu níže.

V případě dotazů se na mne neváhejte obrátit. Pokud se Vás tato tématika napřímo nedotýká, přepošlete prosím pozvánku na oddělení, pro které by mohla být zajímavá, děkuji.

Pozvánka

S pozdravem a přáním hezkého dne

 

Mgr. Alena Hájková
Ředitelka regionální kanceláře
  +420 296 342 990
+420 725 523 430
alena.hajkova@czechinvest.org
Mírové náměstí 34, 400 01 Ústí nad Labem
www.czechinvest.org
Copyright © 2018 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST