≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

Dobrý list komory VŠ, VOŠ 2022

Dobrý list komory VŠ, VOŠ 2022

 

Okresní hospodářská komora Most po čtrnácté ocenila odborné znalosti a dovednosti absolventů vysokých a vyšších odborných škol, členů OHK Most, Dobrým listem komory. V letošním roce převzalo toto prestižní komorové ocenění v obřadní síni magistrátu města Mostu z rukou předsedy OHK Most Ing. Rudolfa Junga 18 absolventů vysokých a vyšších odborných škol na Mostecku.

Gratulaci těmto nejlepším vyjádřili také hejtman Ústeckého kraje Ing. Jan Schiller, který akci zaštiťoval, dále pak náměstek primátora Statutárního města Mostu Ing. Marek Hrvol, starostka města Litvínova Mgr. Kamila Bláhová a další.

V poměru 13:5, byly dobré listy rozděleny mezi absolventy vysokých škol a absolventy vyšších odborných škol.

OHK Most spolu s vysokou školou, která držitele navrhuje, dobrým listem garantuje odborné znalosti a dovednosti oceněných a je připravena tyto absolventy vstupující na trh práce dále doporučit zaměstnavatelům.

Záštitu převzal také prezident Hospodářské komory ČR, Ing. Vladimír Dlouhý, CSc.

Roli generálního partnera se již tradičně zhostila společnost BIS Czech s.r.o., kterou na předávání zatupovala HR specialistka Ing. Milena Kudličková. Ostatní partneři: Statutární město Most, Severní energetická, a.s., Vršanská uhelná, a.s. v zastoupení personálního ředitele Bc. Petra Mrvíka a Úřad práce v Mostě za přítomnosti ředitelky Mgr. Veroniky Kubalové.

Na závěr byl předán i Dobrý list komory speciál, který získala studentka Základní a Mateřské školy Litvínov Anežka Kubátová za 1. místo v matematické soutěži LOGIK.

Copyright © 2022 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST