≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

Obchodní unie pro střední a východní Evropu

Vážení,

dovolujeme si Vás kontaktovat jménem Obchodní unie pro střední a východní Evropu (Eastern and Central Europe Trade Union), která propojuje různé obchodní partnery ze zemí střední a východní Evropy a Číny za účelem posílení vztahů mezi firmami a regionální vládou jako prostředek podpory ekonomiky, kulturní spolupráce a rozvoje ve střední a východní Evropě. Našimi hlavními partnery jsou Hospodářská komora, městské a krajské úřady, univerzity apod.

Je nám velkou ctí Vás dnes jménem vládních představitelů Zhejiang Provincial Science and Technology Exchange Center with Foreign Countries z čínské provincie Zhejiang pozvat na Czech-Zhejiang Technology Matchmaking Event, která se uskuteční dne 13. září od 13:30 v Praze v hotelu Vienna House Andel’s Prague (Stroupežnického 21, 150 00 Praha 5-Smíchov).

Seznam čínských firem, které se budou účastnit, naleznete zde 182-19 finální jmenný seznam. Tato akce by pro Vás mohla být výborná příležitost navázat zajímavé obchodní vztahy či přátelské spolupráce. Seznam českých účastníků je zatím otevřený. Pokud byste měli zájem o krátké představení Vaší instituce, poskytneme Vám čas na stručnou prezentaci. Součástí akce bude také menší občerstvení.

Konference je pořádána pod záštitou ECETU (Obchodní unie pro východní a střední Evropu, z.s.).

Budeme velmi potěšeni, budete-li mít zájem se zúčastnit.

Prosíme o potvrzení účasti odpovědí na e-mail ecetucz@gmail.com

 Pokud máte zájem také o prezentaci, prosím informujte nás, ať můžeme připravit harmonogram akce. 

 

Děkujeme a budeme se těšit na Vaši odpověď.

Se srdečným pozdravem a přáním pěkného dne,

 

Bc. Tereza Pohludková
Bussiness Department Executive
Eastern and Central Europe Trade Union
Tel: +420 777 038 709
Add.: Václavské náměstí 8, Praha 1, 110 00, Czech Republic

Copyright © 2019 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST