≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

Everesta s.r.o.

Vážení,

rádi bychom Vás jménem společnosti Everesta s.r.o. pozvali na jednu z předních konferencí se zaměřením na proces vzdělávání z pohledu neurologie.
IX. ročník konference Neurověda ve vzdělávání, proběhne dne 17. dubna 2024 v TOP Hotelu Praha.

Kdo by neměl akci minout? Zajímáte se o proces učení a získávání znalostí a jeho zefektivnění? Chcete nejnovější poznatky z vědy aplikovat v praxi? Pak si nenechte ujít den plný zajímavých přednášek.

Akce je vhodná pro širokou veřejnost od odborníků, pedagogů, lektorů, koučů až po rodiče, které zajímá proces učení a získávání znalostí a jeho zefektivnění.

Vstupenky na akci si rezervujte pod tímto odkazem. Kapacita sálu omezena!

Pozvání přijal a mezi výrazné tváře tohoto ročníku bude patřit mimo jiné například

Prof. MUDr. Vladimír  Komárek CSc., přední dětský neurolog a oblíbený pedagog, děkan 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.  Se svou přednáškou „Mozek a svobodná vůle“ vystoupí na konferenci od 13:40 hodin. Zajímavý rozhovor s Prof. MUDr. Vladimírem Komárkem si můžete přečíst pod tímto odkazem.

V odpoledním bloku se budou moci účastníci sami zapojit do jednoho ze dvou praktických workshopů.

Mgr. et Mgr. Jakub Pok, autor bestselleru  „Jak se naučit 100 slovíček za hodinu“ a nejznámější trenér paměti v ČR ve svém workshopu “ Dobrá paměť – základ úspěchu“ předvede několik jednotlivých technik pro snadnější zapamatování praktických věcí. O Jakubovi Pokovi  se dozvíte více zde.

Minulé ročníky konference, řečníky a aktuální program najdete pod odkazem www.neurovedavevzdelavani.cz 

Konferenci lze financovat z programu OP JAK.

Copyright © 2024 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST