≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

Festup

Dobrý den,

jménem Inovačního centra Ústeckého kraje Vás srdečně zvu k návštěvě jedinečného mezinárodního startup festivalu s názvem Festup. Koná se 23. 10. 2018 od 14.00 na půdě Pedagogické fakulty UJEP v Ústí nad Labem a již potřetí jej pořádá Inovační centrum Ústeckého kraje. Tento ročník zaštítil rektor univerzity UJEP doc. Martin Balej a náměstek Ústeckého kraje pro oblast zdravotnictví a strategie, přípravy a realizace projektů RSDr. Stanislav Rybák.

 

Co je Festup

Mezinárodní festival startupů je den věnovaný úspěšným rychle rostoucím začínajícím firmám, jejich příběhům úspěchu i nezdaru, zkušenostem. Je určen pro mladé lidi, zájemce o podnikání i začínající i již zkušené podnikatele a přináši aktuální trendy v podnikání i pro širší veřejnost. Je nesen myšlenkou, že podnikání je především o realizaci vlastních snů a nápadů, svobodě, cílevědomosti i odvaze

 

Festival od 14.00 do 19.00 nabídne možnost vyzkoušet si technologické novinky, ochutnat gastronomické dobroty, ale i vyslechnout příběhy úspěchů a nezdarů začínajících i zkušených podnikatelů (14.30 – 15.30, 16.30 – 18.00). Studentům umožní najít si práci či brigádu (rychlé rande), nanečisto si v soutěži o iPhone prověřit podnikatelský potenciál vlastního nápadu (soutěž byznys plánů) anebo si vyzkoušet metodu a proces generování nápadu (workshop Generátor nápadů). Stručný program najdete v příloze. Večer od 19.00 bude součástí festivalu již tradiční veřejná prezentace začínajících podnikatelů z inkubátoru Inovačního centra Startup Go Grill, tentokrát rozšířená i o kategorii pro širší podnikatelskou veřejnost. Pro návštěvu večerního Startup Go Grillu je z kapacitních důvodů nutné se registrovat.

 

Bude nám ctí, když se na Festup přijdete podívat.

 

S uctivým pozdravem

 

Ondřej Klein
marketing manager
Inovační centrum Ústeckého kraje
tel.:    774 156 477
mail.: klein@icuk.cz
web: www.icuk.cz
FB: https://www.facebook.com/ICUK.Usti/?ref=bookmarks

Copyright © 2018 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST