≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

GreenSocS s.r.o.

 

Pozvedněte svůj marketing při příjemném online setkání

 

Tak je to opět tady! Blíží se první středa v měsíci a to znamená Marketing na férovku! Zveme vás na další konzultaci a lekci marketingu. Ve středu 1. 2. ve 14:00 probereme HR marketing a brand vaší společnosti.

Dozvíte se co dělat, aby vám fungovaly HR kampaně, a jak získat kvalitní kandidáty, protože díky kvalitním kandidátům snižujeme fluktuaci ve společnosti a hlavně zažijte mít možnost si mezi kvalitními kandidáty vybírat. Jak tedy takového kandidáta oslovit? Jak ho hledat? To všechno a mnohem víc spolu probereme již 1. února.

Nezapomeňte: Vše je ZDARMA a bez povinnosti využívat našich služeb!

 

Více informací 

Jak „Marketing na férovku“ probíhá? Každou první středu v měsíci se setkáváme na ZOOMu ve 14:00. Začínáme zlehka teorií a pak se pouštíme do vašich projektů. Společně děláme mikroaudit a zjišťujeme, v čem můžete být lepší a kde jsou slabé stránky vašeho podnikání.

Marketing na férovku je otevřená konzultace, kde jasně, přímo a bez zbytečných keců řešíme marketing vašich firem. Probíráme s vámi konkrétní problémy a možnosti vašeho byznysu z pohledu marketingu.

Třetí setkání se koná již 1. února ve 14:00! 

 

Téma: HR marketing a brand vaší společnosti -> co dělat, aby nám fungovaly HR kampaně, snížit fluktuaci ve firmě, jak hledat kandidáty, koho hledat,…

Ještě váháte? Pokud chcete vědět víc, tak se podívejte na naší stránku GreenSocs. >>ZDE<< najdete víc informací i registrační formulář. Ničemu se nezavazujete, tak se s námi pojďte ponořit do světa marketingu a dejte své firmě nový dech.

 

Registrovat se

 

Za celý tým GreenSocS

 

Tereza & Zdeněk Polansky
Digitální agentura GreenSocS 

 

+420 733 755 835

www.GreenSocS.cz

 

Copyright © 2023 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST