≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

HK ČR – ETIOPIE-podnikatelská mise v rámci projektu Aid for Trade

Vážené dámy, vážení pánové,

Hospodářská komora České republiky organizuje v rámci projektu Aid for Trade – Etiopie „Posílení exportních schopností soukromého sektoru v Etiopii“ asistenční cestu expertů HK ČR spojenou s podnikatelskou misí menšího rozsahu do Etiopie. Tato mise se uskuteční ve dnech 7. – 9. 10. 2018.

Etiopie je jednou z nejrychleji rostoucích ekonomik světa, která dle statistického průzkumu Světové banky „Doing Business“ úspěšně pracuje na zlepšování svého podnikatelského prostředí. Země je tedy lákavým teritoriem vhodným k ekonomické spolupráci, a tedy logickou volbou pro uskutečnění podnikatelské mise.

V rámci připravované mise do Etiopie bude ve spolupráci s Addis Ababa Chamber of Commerce and Sectoral Associations (ACCSA) a Zastupitelským úřadem ČR v Etiopii pro české firmy zorganizováno Česko-etiopské podnikatelské fórum zahrnující představení programu Aid for Trade, prezentaci podnikatelské delegace a B2B jednání s etiopskými firmami a dále setkání s představiteli Zastupitelského úřadu v Etiopii.

Vzhledem k tomu, že je tato mise částečně financována z projektu Aid for Trade, výše účastnického poplatku činí pouze 385,- EUR nebo 9.940,- Kč pro členy HK ČR či 428,- EUR nebo 10.900,- Kč pro nečleny. O platbě v Kč nás, prosím, předem informujte označením v závazné přihlášce. Účastnický poplatek zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, poplatek za organizaci firemních jednání, podíl na pronájmu jednacích prostor, podíl na poplatku za catering. Letenky si účastníci zajišťují sami.

V případě Vašeho zájmu o účast zašlete, prosím:

–          vyplněnou závaznou přihlášku (MS WORD + sken)

Závazná přihláška

–          profil v Aj (MS Word)

PROFIL ENG

–          snímek pro prezentaci

Company slide

–          sken pasu (strana s fotografií)

emailem na veselka@komora.cz v kopii na mullerova1@komora.cz  v termínu do 25. 9. 2018.

 

Těšíme se na setkání s Vámi!

S přátelským pozdravem

 

Ing. Miroslav Veselka
projektový manažer
Zahraniční odbor
HOSPODÁŘSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY
Florentinum (recepce A), Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1
Tel.: +420 266 721 357
Veselka@komora.cz  |  www.komora.cz

Copyright © 2018 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST