≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

HK ČR – Pozvánka na doprovodnou podnikatelskou misi do Kataru

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si Vás pozvat na podnikatelskou misi doprovázející ministra průmyslu a obchodu Jozefa Síkelu, ministra financí Zbyňka Stanjuru a ministra dopravy Martina Kupku do Kataru v termínu 19. – 22. června 2022. Misi organizuje Hospodářská komora ČR s podporou Česko-katarské smíšené obchodní komory a ZÚ ČR v Kuvajtu.

Tato doprovodná podnikatelská mise, kterou povede viceprezident HK ČR Radek Jakubský, se uskuteční speciálním letadlem a v rámci jejího programu bude organizována návštěva Ekonomického fóra v katarském Dauhá a podnikatelské fórum s katarskými partnery. Plánováno je rovněž setkání podnikatelské delegace s ministry a večerní společenská akce, dále přednáška české firmy působících v Kataru a návštěva místního start-upu podporovaného českým know-how.

Mise je primárně určena pro obory finančnictví, investice, energetika, dopravní infrastruktura, vodohospodářství a čištění odpadních vod.

 

V případě Vašeho zájmu o účast v podnikatelské misi nám, prosím, zašlete následující dokumenty:

na e-mail javorova@komora.cz, a to nejpozději do 10.06.2022. Vzhledem k omezené kapacitě Vám doporučujeme přihlásit se co nejdříve. Omlouváme se za krátkou lhůtu pro přihlašování, k potvrzení cesty došlo až nyní.

 

Záloha na účastnický poplatek za misi zahrnuje: ubytování, podíl na místních transferech, podíl na cateringu, organizace podnikatelských akcí, asistenci pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise.

Děkujeme za pozornost a těšíme se na Vaši účast.

S pozdravem / Best regards,

 

Ing. Ivana Javorová
projektový manažer / Project Manager
Zahraniční odbor / Foreign Department
Hospodářská komora České republiky / Czech Chamber of Commerce
Florentinum, Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1
T: +420 266 721 357 | M: +420 778 969 365
javorova@komora.cz   www.komora.cz

Copyright © 2022 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST