≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

HK ČR – Pozvánka na doprovodnou podnikatelskou misi prezidenta republiky do ČLR v termínu 3. – 9. 11. 2018

Vážené dámy, vážení pánové,

z pověření Kanceláře prezidenta republiky si Vás dovolujeme pozvat na doprovodnou podnikatelskou misi prezidenta republiky Miloše Zemana do Čínské lidové republiky organizovanou Hospodářskou komorou České republiky za podpory Smíšené česko čínské komory vzájemné spolupráce. Mise se uskuteční v termínu od 3. do 9. 11. 2018, přičemž podnikatelská delegace bude vedena prezidentem HK ČR Vladimírem Dlouhým.

V první části mise (3. – 6. 11.) uskutečněné speciálním letadlem podnikatelé doprovodí prezidenta republiky při jeho oficiální návštěvě ČLR u příležitosti účasti na šanghajském veletrhu China International Import Expo (CIIE). Druhou část cesty (6. – 9. 11.), během které dojde k přesunu do Kantonu (Guangzhou), povede ministryně průmyslu a obchodu ČR Marta Nováková. V obou městech budou pro podnikatele připravena podnikatelská fóra, během kterých budou mít v rámci B2B jednání možnost navázat kontakt s novými čínskými partnery nebo rozvinout kontakt s těmi stávajícími.

Čína, nejlidnatější ekonomika světa, zastává druhé místo na žebříčku zemí dle HDP, přičemž při současném růstu přibližně 7 % HDP ročně se dotahuje na vedoucí ekonomiku světa, USA. Vedle ekonomického růstu se ČLR posunuje i v hodnocení Světové banky a statistiky Ease of Doing Business. Pro české firmy a podnikatele pak Čína skýtá celou řadu obchodních příležitostí zejména v civilním leteckém průmyslu, důlním, těžebním a ropném průmyslu, energetickém a strojírenském průmyslu, ICT, zdravotnickém a farmaceutickém průmyslu, zemědělském a potravinářském průmyslu a v neposlední řadě i v železniční a kolejové dopravě.

Záloha na účastnický poplatek činí 2.336,- EUR, pro členy HK ČR je poplatek snížen na 2.103,- EUR. Účastnický poplatek zahrnuje: ubytování se snídaní, podíl na místních transferech, podíl na cateringu, zajištění víza, organizace firemních jednání, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise.

V případě, že máte zájem se této podnikatelské mise zúčastnit, zašlete, prosím:

  • vyplněnou závaznou přihlášku (MS Word + scan s podpisem statutárního zástupce) Závazná přihláška,
    profil v Aj (MS Word) PROFILE ENG,
  • snímek pro prezentaci Company slide,
  • vyplněný formulář žádosti o vízum do ČLR (pro osoby bez platného víza do ČLR) Formulář žádosti o vízum do ČLR,
  • scan pasu (strana s fotografií),
  • a fotografii splňující následující parametry: formát .jpg, velikost 50-500 kB, 600 x 800 pixelů, rozlišení 300 DPI

na e-mailovou adresu talafus@komora.cz a v kopii na mullerova1@komora.cz, a to nejpozději do 21. 9. 2018.

Těšíme se na setkání s Vámi.

S přátelským pozdravem

 

Bc. Monika Müllerová
Projektový manažer junior
Zahraniční odbor
Hospodářská komora České republiky
Florentinum (recepce A), Na Florenci 2116/15  110 00 Praha 1
Tel.: +420 266 721 379

mullerova1@komora.cz  www.komora.cz  www.branadopersie.cz

Copyright © 2018 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST