≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

Hospodářská a sociální rada Ústeckého kraje

Vážení,

s odvoláním na komunikaci s Ministerstvem práce a sociálních věcí bych Vás ráda informovala, že ministerstvo spustilo v rámci modernizace služeb zaměstnanosti a rozvoje politik zaměstnanosti možnost zajímavé podpory pro zájemce o další vzdělávání, více informací zde: https://www.mpsv.cz/jsem-v-kurzu.

Nabízí širokou databázi vzdělávacích kurzů a rekvalifikací, zájemci si mohou vybrat se stovky online i prezenčních programů z nejrůznějších profesních oblastí. Mezi nimi například marketing a PR, manažerské dovednosti, IT, administrativa, ekonomie a účetnictví a další. Databáze odkazuje přímo na akreditované vzdělavatele a lehce si tak naleznete a zkontaktujete vzdělavatele z Vašeho města. MPSV hradí 82 % až 100 % kurzu do výše 50 000 Kč, zájemce tak může absolvovat i více kurzů. Nabídka plně hrazených kurzů je velmi široká.

O dotované vzdělávání může žádat kdokoliv – zaměstnanec, student, OSVČ, uchazeč o zaměstnání, nebo rodič na rodičovské dovolené. Pokud chcete pravidelně vzdělávat své zaměstnance, nebo jste z neziskového sektoru a pracujete s klienty, které motivujete k úspěchu na trhu práce, pak věřím, že databáze MPSV je prostor, ve kterém naleznete způsob, jak těmto lidem vylepšit jejich znalosti, dovednosti a konkurenceschopnost na pracovní trhu.

Mnoha zkušenostmi s těmito kurzy disponuje naše kolegyně Mgr. Lenka Fenclová, tajemnice HSRÚ, která Vám může pomoci nejen s vyhledáním vhodného kurzu, ale i s dalšími souvisejícími kroky. V případě zájmu se na ni neváhejte obrátit na následujících kontaktech: hsru@email.cz,  tel.: 606 745 025.

Přeji Vám mnoho úspěchů se vzděláváním Vašich zaměstnanců či klientů.

S přáním hezkých letních dní a s pozdravem

 

 

Mgr. Gabriela Nekolová

předsedkyně

Hospodářská a sociální rada Ústeckého kraje

Copyright © 2023 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST