≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

Hospodářská komora České republiky – Česko-makedonské podnikatelské fórum

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si Vás pozvat na Česko-makedonské podnikatelské fórum, které se uskuteční dne 8. 10. 2019 od 9:00 (8:30 registrace účastníků) v rámci doprovodného programu letošního ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně v sálu S1 pavilonu E v areálu brněnského výstaviště (Plánek BVV). Akce je za českou stranu spoluorganizována Hospodářskou komorou ČR, Ministerstvem zahraničních věcí ČR, Velvyslanectvím České republiky ve Skopji a Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR.

Fórum se koná u příležitosti návštěvy vicepremiéra Severní Makedonie, pana Koco Angjuševa, v České republice, kterého doprovází podnikatelská delegace se zájmem o spolupráci s českými firmami z automobilového, strojírenského a farmaceutického průmyslu a také se společnostmi zaměřenými na ekologické technologie.

Vedle těchto odvětví byly jako sektory s potenciálem pro české firmy v Mapě globálních oborových příležitostí MZV ČR vyhodnoceny také důlní, těžební a ropný, energetický, vodohospodářský a odpadní, zemědělský a potravinářský průmysl či oblast železniční a kolejové dopravy. Právě v rámci jmenovaných sektorů je realizována velká část českého exportu do Severní Makedonie, kterýžto v posledních letech stabilně roste.

Jednacím jazykem podnikatelského fóra bude angličtina, účast na akci je zdarma, ovšem podmíněna registrací prostřednictvím formuláře ZDE. Registrace bude ukončena 3. 10. 2019.

Bližší informace o akci naleznete v programu Agenda.

 

Těšíme se na setkání s Vámi.

 

Ing. Monika Müllerová
Projektová manažerka
Zahraniční odbor
Hospodářská komora České republiky
Florentinum (recepce A), Na Florenci 2116/15  110 00 Praha 1
Tel.: +420 266 721 379
mullerova1@komora.cz  www.komora.cz  www.branadopersie.cz

Copyright © 2019 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST