≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

Hospodářská komora České republiky – Doprovodná podnikatelská mise prezidenta republiky do Izraele, 25.-28.11.2018

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si Vás pozvat na podnikatelskou misi doprovázející prezidenta republiky Miloše Zemana v termínu 25.-28.11.2018 do Izraele. Misi organizuje Hospodářská komora ČR ve spolupráci s Česko-izraelskou smíšenou obchodní komorou.

Podnikatelská mise je vedena prezidentem Hospodářské komory ČR Vladimírem Dlouhým. Mise by se dále měl účastnit předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Radek Vondráček, ministr vnitra ČR Jan Hamáček, ministryně průmyslu a obchodu ČR Marta Nováková a ministr obrany ČR Lubomír Metnar.

V průběhu mise plánujeme zorganizovat Česko-izraelské podnikatelské fórum a B2B jednání českých a izraelských firem (zahájené ministryní průmyslu a obchodu ČR Martou Novákovou), pracovní setkání podnikatelské delegace s prezidentem republiky ČR Milošem Zemanem (TBC), společenský podnik/pracovní večeři s ministryní průmyslu a obchodu ČR a izraelským ministrem vědy, technologie a vesmíru Ofirem Okunisem (TBC) a další jednání.

Mise se uskuteční speciálním letadlem, kapacita mise je tedy omezena kapacitou míst pro podnikatele ve speciálním letadle. Registrovat se můžete zasláním závazné přihlášky (ve formátu MS Word + sken s podpisem), profilu v Aj a Čj, snímku pro prezentaci a skenu Vašeho pasu (strana s fotem) na email lukac@komora.cz, mně v kopii nejpozději do 24.10.2018.

Závazná přihláška

PROFIL čj

PROFIL ENG

Snímek

Výše účastnického poplatku činí 2.138,-EUR resp. 54.500,- Kč (pro členy HK ČR) a  2.352,- EUR či 59.950,- Kč pro nečleny HK ČR. Účastnický poplatek zahrnuje: ubytování po dobu mise, transfery, podíl na pronájmech prostor, podíl na cateringu, podíl na poplatku zahraničním organizátorům mise, poplatek za služby pracovníků HK ČR a ČISOK.

Na podnikatelskou misi budeme připravovat katalog českých firem společně s agenturou PP Agency. Každá účastnická firma bude mít základní zápis v katalogu zdarma. Ten se bude distribuovat partnerům na podnikatelských setkáních v uvedených městech a mohou zde inzerovat i firmy, které se mise účastnit nebudou. V tomto případě, prosím, kontaktujte přímo agenturu, která Vám sdělí podrobnější podmínky Vaší propagace: pí. Renata Rudlofová, rudlofova@ppagency.cz, tel: 221 406 652.

Zároveň prosíme o informaci, pokud budete mít zájem o podpis smlouvy s Vaším stávajícím partnerem v průběhu mise.

Těším se na spolupráci.

 

S pozdravem

 

Bc. Kristýna Leinerová 
Projektová manažerka, Zahraniční odbor
Hospodářská komora České republiky
Florentinum (recepce A), Na Florenci 2116/15  110 00 Praha 1
T: +420 266 721 354
leinerova@komora.cz  www.komora.cz

Copyright © 2018 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST