≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

HOSPODÁŘSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY – Indické investiční fórum v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si Vás pozvat na Indické investiční fórum, které se uskuteční dne 8. 10. 2019 od 14:30 (14:00 registrace účastníků) v rámci doprovodného programu letošního ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně v konferenční místnosti 102, Administrativní budově BVV (v přiloženém plánku jako „BVV Office Centre“, plánek areálu ZDE). Akce je za českou stranu spoluorganizována Hospodářskou komorou ČR a Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR.

Fórum se koná u příležitosti návštěvy indické delegace za účasti šéfa EEPC India Ravi Sehgala v České republice, kterého doprovází delegace se zájmem o spolupráci s českými firmami zejména z oblasti automobilového a strojírenského průmyslu.

Agenda

Vedle těchto odvětví byly jako sektory s potenciálem pro české firmy v Mapě globálních oborových příležitostí MZV ČR vyhodnoceny také důlní, těžební a ropný, energetický, letecký či chemický průmysl. Právě v rámci jmenovaných sektorů je realizována velká část českého exportu do Indie, který v posledních letech stabilně roste.

Jednacím jazykem podnikatelského fóra bude angličtina, účast na akci je zdarma, ovšem podmíněna registrací prostřednictvím formuláře níže. Registrace bude ukončena 4. 10. 2019.

 

Bližší informace o akci včetně registrace naleznete ZDE.

 

Těšíme se na setkání s Vámi.

 

Ing. Miroslav Veselka
projektový manažer
Zahraniční odbor
HOSPODÁŘSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY
Florentinum (recepce A), Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1
Tel.: +420 266 721 357
Veselka@komora.cz  |  www.komora.cz

 

Copyright © 2019 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST