≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

IHK Chemnitz – Pozvánka pro vystavovatele na společný stánek

Vážení,

tímto Vás srdečně  zveme k účasti na veletrhu Intec v Lipsku.

Veletrh Intec se stal nejúspěšnějším průmyslovým veletrhem v nových spolkových zemích. Zaměřuje se na výrobní technologie pro obrábění kovů, od kompletních obráběcích center přes obráběcí stroje, nástroje, tvářecí techniku až po individuální výrobu.

Společná organizace veletrhu Intec a subdodavatelského veletrhu „Z“ byla od samého počátku naprosto úspěšná. Oba veletrhy se zaměřují na strojírenství a strojní zařízení, automatizaci i výrobní technologie a také na automobilový průmysl a výrobu vozidel. Veletrh v roce 2023 doplní „GrindTec“, mezinárodní veletrh obrábění a broušení nástrojů, a rozšíří tak nabídku akcí pro návštěvníky.

Stále hledáte příležitost k účasti na veletrhu Intec? Saské hospodářské komory společně připraví společný veletržní stánek pro atraktivní prezentaci vaší firmy. S naší pomocí ušetříte čas a peníze na přípravu a získáte výhodu velkého stánku společně s německými firmami s kompletní infrastrukturou.

Vaše účast je možná od 500,00 €/m².

Máte zájem? Buďte u toho, zaregistrujte se a zajistěte si místo na společném stánku!

 

Výhodou je společná účast s německými firmami na našem společném stánku a celková účast na veletrhu. Informace k veletrhu v čj i podmínky k přihlášení, najdete zde:

 

Registrace na zahajovací setkání HANNOVER MESSE 2023 (sweapevent.com)

 

Mit freundlichen Grüßen

Michaela Hola
Netzwerkkoordination Tschechien
IHK Chemnitz
Straße der Nationen 25
09111 Chemnitz
Telefon +49 371 6900-1246
Fax +49 371 6900-191246
Internet: www.ihk.de/chemnitz
E-Mail: michaela.hola@chemnitz.ihk.de

 

Datenschutzhinweise: Datenschutzrechtliche Informationspflichten der IHK Chemnitz finden Sie unter www.ihk.de/chemnitz/Datenschutz.

 

Copyright © 2023 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST