≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

Inovační centrum Ústeckého kraje – Kyberneticka Revoluce CZ v Ústí nad Labem bezplatně!

  1. Poskytneme Vám další tipy, jak se připravit na zostřující se boj s konkurenty, kteří již naplno využívají ve svém podnikání prvky kybernetiky, robotiky, internetu věcí a mnohé z dalších digitálních novinek.
  2. Naučíme Vás, jak úspěšně digitálně transformovat Vaši firmu.
  3. Vyvarujte se stejných chyb! Digitalizace se často prezentuje jako cíl, přestože je pouhým nástrojem.

Vystupte z řady a přijďte se seznámit s novými informacemi a diskutovat s odborníky na jedné z nejzajímavějších regionálních akcí letošního roku!

Chcete zvýšit svou konkurenceschopnost na trhu, získat rozhodující výhodu a současně se zodpovědně popasovat s řešením důsledků Průmyslu 4.0 v podnikové praxi? Právě pro Vás je určena naše druhá regionální série B2B akcí „Kyberneticka revoluce CZ aneb Lid versus roboti?“.

Více informací na kybernetickarevoluce.cz

Vážíme si Vašeho zájmu a chceme Vám usnadnit přechod do Průmyslu 4.0. Proto nabízíme Vaší firmě bezplatný vstup na regionální akce Kybernetická revoluce CZ. 

Do poznámky prosím napište heslo ÚSTÍ 2018

Další regionální místa akce Kybernetické revoluce CZ najdete ZDE

Máte zájem o prezentaci vaší firmy
v rámci našich aktivit?

Rádi se s Vámi domluvíme na individuálních možnostech!

Kontaktujete nás na office@czechinno.cz

Asi už jste (a to možná i na našich seminářích) slyšeli o nových evropských pravidlech pro ochranu osobních údajů, které od 25. května 2018 zavedlo takzvané GDPR. Abychom dostáli svým povinnostem správce osobních údajů, zrevidovali jsme naše pravidla pro ochranu osobních údajů. Rádi bychom Vás ubezpečili, že Vaše osobní údaje shromažďujeme a zpracováváme vždy v souladu s platnými právními předpisy a Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Nekrademe je, neobchodujeme s nimi a nakládáme s nimi vždy s péčí řádného hospodáře. V případě jakýchkoli pochybností o tom, co se děje s Vašimi osobními údaji, nás kontaktujte, prosím, na e-mailové adrese office@czechinno.cz.

Copyright © 2018 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST