≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

Inovační centrum Ústeckého kraje

Vážená paní, Vážený pane,

ráda bych Vás touto cestou informovala o nově vyhlášené výzvě v Operačním programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, kterou je Partnerství znalostního transferu – Výzva IV.

Výzva, stejně jako celý program, se zaměřuje na posílení mobility a rozvoj transferu znalostí mezi podnikovou a akademickou sférou s cílem podpořit a urychlit inovační procesy v podnicích, a dále na sblížení výzkumných témat prováděných ve veřejném sektoru s potřebami podniku.

V příloze tohoto emailu naleznete přehledný materiál, který Vás seznámí se základními výhodami a podmínkami účasti ve Výzvě IV programu Partnerství znalostního transferu. Podrobněji Vám Výzvu představíme na našem semináři, který se uskuteční 24. 10. 2018 v Praze. Informace k semináři včetně programu a pokynů k registraci naleznete ZDE. Pro více informací či v případě potřeby přímé konzultace Vašeho projektového záměru kontaktujte našeho zástupce z regionální kanceláře ve Vašem kraji. Seznam regionálních kanceláří Agentury pro podnikání a inovace naleznete ZDE.

Leták Partnerství znalostního transferu

S pozdravem

Ing. Michaela Nováková
Vedoucí Oddělení rozvoje spolupráce firem
Agentura pro podnikání a inovace
Žitná 566/18, 120 00 Praha 2
T: +420 296 342 869 | M: +420 601 575 671
michaela.novakova@agentura-api.org
www.agentura-api.org

Copyright © 2018 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST