≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

KHK Libereckého kraje

Vážené kolegyně, vážení kolegové.

 

Dovoluji si Vám předat nabídku společnosti, s celorepublikovou působností a jako jediné v celé České republice.

Jedná se o Českou společnost pro údržbu, z.s., se sídlem v  areálu České zemědělské univerzity v Praze, Technická fakulta.

Proč Vám tuto nabídku posílám já:

Protože jsem vyučen údržbářem, následně jsem působil ve funkci mistra údržby a následně jako technický v automobilce, takže mohu vyhodnotit, jakým obrovským tempem se technika, technologie posouvá dopředu, a proti tomu jsou ve firmách tendence šetřit na režijních nákladech, jak se snižují počty údržbářů a jejich práce je čím dál náročnější. A dobře si pamatuji, když se z důvodů havárie linka zastavila a již za několik hodin stál ředitel na dílně hlídal hodinky a v duchu mu létaly částky, kolik to bude stát než se vše opět rozjede.

Její představení ČSPÚ naleznete níže, její napojení na velké společnosti, na celé svazy, na vysoké školy i mezinárodní Evropskou federaci národních společností pro údržbu (EFNMS ) je důsledkem náročnosti a nutnosti současné výroby.

20 let činnosti Představení ČSPÚ_2020

CSPÚ_nabídka vzdělávání_2020

Při školení nejde jen o předávání (profesorských) informací, ale hlavně propojení se současnou nejlepší praxí a s ekonomikou firem při hledání optimálních řešení.

Z nabídky je jasné jak široké téma se otevírá a z uskutečněných seminářů je jasné, že mnoho manažerů chápe složitost a důležitost optimální údržby. Vlastní akce mohou probíhat přímo ve firmách.

 

V našem regionu máme připravená krátká setkání s manažery firem, která zabezpečí informovanost těch firem, které se doposud nezapojily nebo se ještě o této společnosti nedověděly.

 

 

Hezký den

 

Ing. Oskar Mužíček

Ředitel KHK Libereckého kraje

Ředitel OHK v Jablonci nad Nisou

Mob:   +420 721 114 344

Tel:     +420 483 346 006

E-mail: muzicek@ohkjablonec.cz

Web:  www.ohkjablonec.cz

Copyright © 2020 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST