≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

KHK ÚK – Pozvánka Chemické fórum ÚK – CHEMICKÉ ASPEKTY VODÍKOVÉ EKONOMIKY

Vážení,

dovolujeme si Vás pozvat na

Chemické fórum Ústeckého kraje „CHEMICKÉ ASPEKTY VODÍKOVÉ EKONOMIKY“ dne 22. října 2020 od 09:00 hodin formou online přenosu

 viz program Pozvánka_Chemické fórum ÚK_Vodíková ekonomika

Smyslem semináře je podpořit komunikaci mezi pracovníky z chemického průmyslu, škol, výzkumu i státní správy, a to zejména v Ústeckém kraji. Náplní setkání jsou nové poznatky a diskuse o chemických aspektech budoucího využívání vodíku jako látky, která se v kraji významně vyrábí a která může přispět významně k ekologizaci kraje a být příležitostí v procesu dekarbonizace ekonomiky. Pozornost bude věnována především prezentaci znalostí v potřebném propojení „vodíkového řetězce“ od produkce, čištění, skladování a distribuce až po koncové využití v čistých motorových vozidlech a udržitelných chemických technologiích.

Vzhledem k aktuálním epidemiologickým podmínkám a omezením proběhne akce online formou. Sledovat přenos a zapojit se do diskuse je možné v internetovém prohlížeči na vašem zařízení. Přihlásit se můžete bezprostředně před zahájením, ale i v průběhu celé akce. Účast je bezplatná a není omezena osobní pozvánkou.

 

K videokonferenci je možné se připojit již 30 minut předem na adrese: https://chave.streamul.cz

 

Uvedení jména, společnosti a e-mailu při přihlášení je důležité pouze pro dokladování online účasti pro pořadatele akce.

 

Pro přihlášení je nutné zadat heslo: vodík

 

Přednášky a ohlasy z Chemického fóra ÚK budou následně uveřejněny na http://forumusteckykraj.cz/chemicke/ a v časopise TEMA speciál.

 

S pozdravem

 

Ing. Martina Francírková

ředitelka úřadu

Krajská hospodářská komora Ústeckého kraje, z.s.

Mírové nám. 37

400 01 Ústí nad Labem

mobil: 777 67 71 71

e-mail: francirkova@khk-usti.cz

www.khk-usti.cz

 

 

Krajská hospodářská komora Ústeckého kraje je spoluzakladatelem Inovačního centra Ústeckého kraje

Copyright © 2020 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST