≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

Krušnohorská NEJ 2022 – nominace

Krušnohorská NEJ 2022

Nominujte NEJ novinku cestovního ruchu za rok 2022.

Veřejnost může opět ocenit nejvydařenější novinku v oblasti cestovního ruchu v Krušnohoří.


SPO-NA, sdružující Destinační agenturu Krušné hory, Okresní hospodářskou komoru Most, Hospodářskou a sociální rady Mostecka a Euroregion Krušnohoří, vyhlásila soutěž Krušnohorská NEJ za rok 2022.

Turisté nejen z Ústeckého kraje mohou nominovat do soutěže tu novinku, která je v roce 2022 nejvíce oslovila. „Může to být akce, zážitek, nově otevřená restaurace, ubytování nebo třeba propagační materiál, nový časopis o cestování, aplikace, webové stránky, prostě cokoliv, co podporuje cestovní ruch v regionu. Podmínkou je, aby se jednalo o novinku z oblasti Chomutovska, Mostecka, Litvínovska, Bílinska, Teplicka a horské části Krušných hor,“ vysvětluje ředitelka Destinační agentury Krušné hory Petra Fryčková.

Na nominaci svého favorita má každý čas do 31. března. Všechny nominované produkty zveřejní SPO-NA na svých sociálních sítích a seznámí s nimi veřejnost i prostřednictvím informačních kanálů svých partnerů. Z nominovaných produktů vybere vítěze veřejnost při hlasování na sociálních sítích. Vítězem loňského třetího ročníku se stal Selský dvůr Braňany.

Nad akcí převzal záštitu hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller.

Nominace posílejte na info@krusne-hory.org a označte je Krušnohorská NEJ.

 

Copyright © 2023 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST