≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

Neuron pro vaše podnikání a inovace_březen_2018

Vážení příznivci Inovačního centra,
aktuální Neuron pro vaše podnikání jsme zaměřili na dění u nás – v Inovačním centru Ústeckého kraje. Nachystali jsme totiž novinky, které zato stojí. V první řadě rozjíždíme nový podnikatelský inkubátor zaměřený na začínající podnikatele v oblasti gastronomie s názvem Foodies Go! a startuje také již čtvrtý běh našeho tradičního inkubačního programu Startup Go!

ICUK ve spolupráci s Gastro Techno Group nově připravil čtvrtletní inkubační program pro začínajícípodnikatele v oblasti gastronomie Foodies Go! Nabídne specializované kurzy a workshopy (např. jak splnit legislativní a hygienické předpisy, jak správně nafotit produkt…), umožní potkat se s profesionály z oboruposkytne příležitost k praktickému vzdělávání v gastronomii (kurzy pečení a vaření) a především k dispozici dá účastníkům profesionálně vybavenou kuchyň Showroom 12. Cena tříměsíčního programu je 1500 Kč a zahrnuje v sobě i využití veškerých služeb a akcí podnikatelského inkubátoru Startup Go!Uzávěrka přihlášek je 8. dubna!

Nastartujte svůj food startup (foodie) s námi. Vaše nápady vypečeme dozlatova!

 

MÁTE NÁPAD NA PODNIKÁNÍ ANEBO JSTE ZAČÍNAJÍCÍ PODNIKATEL A POTŘEBUJETE NASTARTOVAT?

Zahajujeme další běh podnikatelského inkubátoru Startup Go! Ve čtvrtletním programu od nás získáte svého mentora, podporu od dalších specializovaných mentorů, byznysově zaměřené workshopy (lean canvas, marketing, prezentační dovednosti…) a v neposlední řadě „židli“ v našich sdílených kancelářích. Pomůžeme vám taky sehnat investora anebo s dotací pro začínající podnikatele. Cena tříměsíčního programu je 1500 Kč. Uzávěrka přihlášek je 8. dubna!

Copyright © 2018 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST