≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna 30 let

HLAVNÍ MENU

Nominujte NEJ novinku cestovního ruchu za rok 2021

Nominujte NEJ novinku cestovního ruchu za rok 2021

 

Veřejnost může opět ocenit nejvydařenější novinku v oblasti cestovního ruchu v Krušnohoří. SPO-NA, sdružující Destinační agenturu Krušné hory, Okresní hospodářskou komoru Most, Hospodářskou a sociální rady Mostecka a Euroregion Krušnohoří, vyhlásila soutěž Krušnohorská NEJ za rok 2021.

Turisté nejen z Ústeckého kraje mohou nominovat do soutěže tu novinku, která je v roce 2021 nejvíce oslovila. „Může to být akce, zážitek, nově otevřená restaurace, ubytování nebo třeba propagační materiál, nový časopis o cestování, aplikace, webové stránky, prostě cokoliv, co podporuje cestovní ruch v regionu. Podmínkou je, aby se jednalo o novinku z oblasti Chomutovska, Mostecka, Litvínovska, Bílinska, Teplicka a horské části Krušných hor,“ vysvětluje ředitelka Destinační agentury Krušné hory Petra Fryčková.

Na nominaci svého favorita má každý čas do 31. března.

Všechny nominované produkty zveřejní SPO-NA na svých sociálních sítích a seznámí s nimi veřejnost i prostřednictvím informačních kanálů svých partnerů. Z nominovaných produktů vybere vítěze veřejnost při hlasování na sociálních sítích.

Nominace posílejte na info@krusne-hory.org a označte je Krušnohorská NEJ. Vítězem loňského druhého ročníku se stala Zipline Klíny.

Nad akcí převzal záštitu hejtman Ústeckého kraje Ing. Jan Schiller.

 

 

S pozdravem

 

Petra Petrlíková

Destinační agentura Krušné hory o.p.s.

Klíny 61

436 01 Litvínov

Tel: 724 808 070

Copyright © 2022 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST