≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

Nominujte NEJ novinku cestovního ruchu za rok 2021

Nominujte NEJ novinku cestovního ruchu za rok 2021

 

Veřejnost může opět ocenit nejvydařenější novinku v oblasti cestovního ruchu v Krušnohoří. SPO-NA, sdružující Destinační agenturu Krušné hory, Okresní hospodářskou komoru Most, Hospodářskou a sociální rady Mostecka a Euroregion Krušnohoří, vyhlásila soutěž Krušnohorská NEJ za rok 2021.

Turisté nejen z Ústeckého kraje mohou nominovat do soutěže tu novinku, která je v roce 2021 nejvíce oslovila. „Může to být akce, zážitek, nově otevřená restaurace, ubytování nebo třeba propagační materiál, nový časopis o cestování, aplikace, webové stránky, prostě cokoliv, co podporuje cestovní ruch v regionu. Podmínkou je, aby se jednalo o novinku z oblasti Chomutovska, Mostecka, Litvínovska, Bílinska, Teplicka a horské části Krušných hor,“ vysvětluje ředitelka Destinační agentury Krušné hory Petra Fryčková.

Na nominaci svého favorita má každý čas do 31. března.

Všechny nominované produkty zveřejní SPO-NA na svých sociálních sítích a seznámí s nimi veřejnost i prostřednictvím informačních kanálů svých partnerů. Z nominovaných produktů vybere vítěze veřejnost při hlasování na sociálních sítích.

Nominace posílejte na info@krusne-hory.org a označte je Krušnohorská NEJ. Vítězem loňského druhého ročníku se stala Zipline Klíny.

Nad akcí převzal záštitu hejtman Ústeckého kraje Ing. Jan Schiller.

 

 

S pozdravem

 

Petra Petrlíková

Destinační agentura Krušné hory o.p.s.

Klíny 61

436 01 Litvínov

Tel: 724 808 070

Copyright © 2022 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST