≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

Oblastní muzeum a galerie v Mostě, příspěvková organizace

MÚZejní prázdniny s Oblastním muzeem a galerií v Mostě

 

Na prázdniny jsme pro mládež připravili pět muzejních aktivit, inspirované našimi současnými krátkodobými výstavami, expozicemi nebo vybranými exponáty.

Veškeré informace k jednotlivým aktivitám jsou na https://www.muzeummost.cz/cz/vystavy-akce/muzejni-prazdniny

Tvořit se dá doma, ale i na prázdninových cestách kdekoliv v České republice, nebo i v zahraničí. Dívejte se kolem sebe otevřenýma očima a věříme, že vás opravdu políbí MÚZA. Inspiraci můžete najít třeba při návštěvě muzea, ale i pokud se sem nedostanete, většina výstav i expozic je přístupná virtuálně na webu. Můžete vyzkoušet všechny nabízené aktivity, nebo si jen nějakou vybrat. CO BUDETE POTŘEBOVAT: mobil nebo fotoaparát, papír, tužku, pastelky nebo fixy a chuť se rozhlížet kolem sebe, více informací najdete pod jednotlivými aktivitami na webu.

Vaše příspěvky můžete sdílet v komentářích příspěvku na naší FB události nebo pod hashtagem #muzejniprazdniny. A když nemáte FB profil? Zašlete nám fotografie na klimova.j@omgm.cz a my je budeme sdílet za vás.

 

Jitka Klímová, Bc.

Propagace

Oblastní muzeum a galerie v Mostě, příspěvková organizace

Československé armády 1360, 434 01  Most

Mob.: +420 725 007 315

www.muzeummost.cz

https://www.facebook.com/mostmuzeum

https://www.instagram.com/oblastnimuzeumagaleriemost/

 

 

Dovolujeme si upozornit, že v průběhu akcí budou pořizovány náhodné fotografické a filmové záběry na základě oprávněného zájmu Oblastního muzea a galerie v Mostě, p. o. pro tiskové či obdobné zpravodajství. Informace o ochraně osobních údajů a Vašich právech jsou na www.muzeum-most.cz.

Copyright © 2021 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST