≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

Právní elektronický systém Hospodářské komory ČR

Vážení,

nabízíme Vám možnost, zatím bezplatně, zapojit se do nového právního elektronického systému pro podnikatele. Níže naleznete všechny potřebné informace.

Právní elektronický systém (PES) je nástroj pro podnikatele, kteří vědí, že povinnosti se mají plnit, ale nechtějí ztrácet čas a peníze byrokracií.

Jak vám pomůže Právní elektronický systém?

Pro podnikatele je složité sledovat všechny zákony a novely, které se týkají jejich podnikání. To často znamená vysoké pokuty a poplatky za poradenství. A proto vznikl Právní elektronický systém. Ten zpřístupňuje všechny povinnosti podnikatelů, které pro ně vyplývají ze zákonů a dalších právních předpisů. V systému stačí nastavit Váš konkrétní profil podnikání a už se nestane, že byste na něco zapomněli a úřad Vás draze nachytal.

Pokud byste měli zájem se do tohoto systému zapojit, tak prosím o odpověď na e-mail imp@ohk-most.cz a následně obdržíte přihlašovací údaje. Systém funguje do konce února bezplatně, pokud se rozhodnete tuto službu využívat i po tomto datu, tak bude nutné si zakoupit licenci (1 200 Kč bez DPH na jeden rok, sleva 25% pro členy HK ČR, sleva 10% pro nečleny).

Veškeré informace naleznete na stránkách www.pespropodnikatele.cz (na následujícím odkazu je možné shlédnout video, jak systém funguje v praxi – https://www.youtube.com/watch?v=L7_RNXBFMjo )

 

S pozdravem

 

Petr Matoušek
OHK Most
Višňová 666
434 01 Most
tel:   417 637 404
mobil:  777 627 838
e-mail: imp@ohk-most.cz
www.ohk-most.cz

Copyright © 2019 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST