≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

Právní elektronický systém (PES)

Vážení,

dovolujeme si vám oznámit, že Právní elektronický systém byl po úspěšném testování oficiálně spuštěn. Níže naleznete všechny potřebné informace.

Právní elektronický systém (PES) je nástroj pro podnikatele, kteří vědí, že povinnosti se mají plnit, ale nechtějí ztrácet čas a peníze byrokracií.

Jak vám pomůže Právní elektronický systém?

Pro podnikatele je složité sledovat všechny zákony a novely, které se týkají jejich podnikání. To často znamená vysoké pokuty a poplatky za poradenství. A proto vznikl Právní elektronický systém. Ten zpřístupňuje všechny povinnosti podnikatelů, které pro ně vyplývají ze zákonů a dalších právních předpisů. V systému stačí nastavit Váš konkrétní profil podnikání a už se nestane, že byste na něco zapomněli a úřad Vás draze nachytal.

Balíček základ stojí 1600 Kč bez DPH. Pokud byste měli zájem o koupi, tak prosím o odpověď na e-mail imp@ohk-most.cz a obratem obdržíte  25% slevový kód.

Veškeré informace naleznete na stránkách www.pespropodnikatele.cz

Během září bude na OHK Most seminář, kde bude systém PES názorně představen. Účast na semináři je zdarma, podrobnější informace zašleme později.

 

S pozdravem

 

Petr Matoušek
OHK Most
Višňová 666
434 01 Most
tel:   417 637 404
mobil:  777 627 838
e-mail: imp@ohk-most.cz
www.ohk-most.cz

Úřad OHK Most pracuje dle ČSN EN ISO 9001:2016

 

 

Copyright © 2019 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST