≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

Předávání dobrých listů komory maturantům

Dobrý list komory – střední školy (maturanti) – 26. 6. 2024

 

Okresní hospodářská komora Most po 22. ocenila odborné znalosti a dovednosti absolventů středních škol, členů OHK Most, Dobrým listem komory, který převzali absolventi, kteří ukončili střední vzdělání maturitou. V letošním roce převzalo toto prestižní komorové ocenění v obřadní síni magistrátu města Mostu z rukou předsedy OHK Most Ing. Rudolfa Junga 23 absolventů středních škol na Mostecku.

Gratulaci těmto nejlepším vyjádřili také Bc. Marek Doležal z odboru školství, mládeže a tělovýchovy z Ústeckého kraje, dále pak za Statutární město Most Ing. Václav Zahradníček – náměstek primátora, starostka města Litvínova Mgr. Kamila Bláhová a další.

OHK Most spolu se střední školou, která držitele navrhuje, dobrým listem garantuje odborné znalosti a dovednosti oceněných a je připravena tyto absolventy vstupující na trh práce dále doporučit zaměstnavatelům.

Záštitu nad akcí převzal hejtman Ústeckého kraje, Ing. Jan Schiller a také prezident Hospodářské komory ČR, Mgr. Zdeněk Zajíček.

Partneři akce: Statutární město Most, Severní energetická, a.s., Vršanská uhelná, a.s. a Úřad práce v Mostě za přítomnosti ředitelky Mgr. Veroniky Kubalové.

Doprovodný program zajistil pěvecký sbor SMoG pod vedením sbormistryně Mgr. Dany Řepové z Podkrušnohorského gymnázia Most.

Fotografie naleznete na https://www.rajce.idnes.cz/dlkohkmost/album/dlk-ss-26-06-2024

Copyright © 2024 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST