≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

SOKRATES 1 tisková zpráva

OHK Most představila střední školy na tradičním veletrhu

SOKRATES 1

Okresní hospodářská komora Most ve spolupráci s ÚP ČR, Krajskou pobočkou v Ústí nad Labem, Kontaktním pracovištěm Most, opět uspořádala, pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Ing. Jana Schillera, veletrh středního vzdělávání SOKRATES 1.

Hlavními partnery 22. ročníku jsou společnosti CHEMINVEST s.r.o. a ČEZ Energetické produkty, s. r. o. Dalšími partnery jsou: Statutární město Most, Vršanská uhelná, a.s., Severní energetická, a.s., Dále na projektu spolupracují: Město Litvínov, SPŠ a SOŠ gastronomie
a služeb Most.

Hosty slavnostního zahájení byli místostarostka Litvínova Květuše Hellmichová, ředitelka ÚP v Mostě Veronika Kubalová, jednatel a ředitel společnosti CHEMINVEST Tomáš Krenc, za skupinu Sev.en HR business partner Denisa Najmanová a předseda OHK Most Rudolf Jung, který veletrh oficiálně zahájil.

Veletrhy SOKRATES jsou již dlouholetou tradicí a nedílnou součástí aktivit OHK Most pro oblast regionálního vzdělávání. Letošního 22. ročníku se svými zástupci na jednotlivých stáncích zúčastnilo 27 škol nejen z našeho regionu a 7 firem nabízející volná pracovní místa
a také spolupráci se školami.

Cílem veletrhu bylo, jako každý rok, nabídnout, v jeden čas na jednom místě uchazečům o vzdělávání na střední škole, studium.

Uchazeči také využili možnost dotazovat se přítomných firem na budoucí zaměstnání a zjišťovali si podmínky pro přijetí. Zástupci firem během celého veletrhu komunikovali se školami a navazovali tak nejen nové kontakty, ale i spolupráci.

 

 

Ing. Jiřina Pečnerová

ředitelka úřadu

OHK Most

Copyright © 2023 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST