≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

Úspěchy HK ČR za rok 2018 a výhody členství

Vážená paní, vážený pane,

rádi bychom se s vámi ohlédli za loňským rokem a společně ho pro naše členy a podnikatelskou veřejnost zhodnotili. Dovolili jsme si sepsat to, co se nám podařilo a co považujeme za přínosné pro naše členy. Prosím otevřete si přílohu a využijte dosažených úspěchů a kroků při prezentaci komorové činnosti svým členům i partnerům, a přilákejte nové členy do komory.

Uspechy_HK CR

Vyhody_HK CR

Zároveň jsme pro vás shrnuli i nejvýznamnější benefity HK ČR, které mohou členové využívat v tomto roce – taktéž jsou přiloženy. Benefity jsou podrobně uvedeny na našem webu https://www.komora.cz/stante-se-clenem/.

V obou případech obsah letáků reflektuje samozřejmě pouze úspěchy a benefity za HK ČR. Dáváme ke zvážení, zda je doplníte o vaše aktivity a konkrétní nabídku vaší komory/společenstva. Pokud byste měli zájem o zdrojové pdf, můžeme ho s vámi nasdílet v grafickém programu Canva. V případě zájmu se prosím obraťte na havlikova@komora.cz.

Oba dokumenty jsou zpracovány tak, abyste je mohli použít např. jako letáky pro zájemce o členství, případně si je třeba i vytisknout a pověsit v kanceláři komory/společenstva.

Oba tyto dokumenty posíláme také na celou členskou základnu, všichni členové je tedy obdrží.

Zároveň si od nového roku dovolujeme rozšířit portfolio našich služeb o SMS informační systém i na členskou základnu. Cca jednou měsíčně bychom členy informovali o aktuálních novinkách ze světa podnikání stejně jako vás. Pokud si člen nebude přát SMS dostávat, lze se ze systému odhlásit jednoduše tak, že odpoví na SMS „NE“.

V případě dotazů či připomínek nás neváhejte kontaktovat. Vážíme si vaší zpětné vazby.

 

S pozdravem

 

Odbor vnitřní komunikace
HOSPODÁŘSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY
Florentinum (recepce A), Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1
vnitrnikomunikace@komora.cz | www.komora.cz

Copyright © 2019 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST