≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

Všichni pro obec

Vážení,

dovolte mi, abych Vás oslovila jménem spolku “ Všichni pro obec“. Naše organizace funguje již 15 let a zabývá se sportovním a kulturním vyžitím občanů. Převážně se ale zaměřuje na vyžití dětí.

Jako každý rok, tak i letos pořádáme vyhlášenou a velice oblíbenou akci „Dětský den ve Starém“, který letos proběhne v sobotu dne 18. května 2019 od 14:00 hodin na hřišti ve Starém.

Postupem let se z „Dětského dne ve Starém“ stala oblíbená tradiční akce, které se např. v loňském roce zúčastnilo již více než 296 dětí, pro něž máme připravené zábavné sportovní disciplíny. Za své výkony jsou odměňovány dárky od sponzorů, sladkostmi a malým občerstvením. Zároveň je pro ně připraven i doprovodný hudební program a tombola o nejzajímavější věcné dárky získané od sponzorů a partnerů akce.

Rádi bychom Vás tímto také požádali o sponzorský dar ve finanční č.ú. 215097305/0300  či materiální podobě.

Pokud byste chtěli naší žádosti vyhovět a přispět věcnými dárky, které by dětem udělaly radost, či přímo finanční částkou, budeme nesmírně rádi. Přispěvatelé mají na akci zveřejněno logo a název společnosti, popř. banner, dle domluvy. Dary dále dle možností zveřejňujeme v místním tisku a v regionálním vysílání.

V případě Vašeho zájmu mě prosím kontaktujte a domluvíme další podrobnosti.

Předem Vám děkuji za jakoukoliv reakci a srdečně Vás zvu na „Dětský den ve Starém“.

S přáním hezkého dne

 

Jaroslava Gebhartová
Tel.: 603 303 886
gebinkaj@seznam.cz

Copyright © 2019 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST