≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

SVAZ PRŮMYSLU A DOPRAVY ČR – Regionální workshop pro Ústecký kraj

Hezký dobrý den,

dovolte mi, abych Vás jménem konsorcia Svazu průmyslu a dopravy ČR, Hospodářské komory České republiky a společnosti TREXIMA srdečně pozvala na Regionální workshop pro Ústecký kraj, na němž Vás seznámíme s výsledky a výstupy projektu a veřejné zakázky „Kompetence 4.0“ a jejich využitím v praxi.

 

Cílem této aktivity je pomoci řešit nedostatek kvalifikovaných zaměstnanců a upravit nevyhovující strukturu kvalifikací vzhledem k aktuálním požadavkům zaměstnavatelů na trhu práce ve vazbě na nové technologické trendy a inovace, které přináší koncept „Průmysl 4.0“. Proto jsme spolu s experty z řad zaměstnavatelů a vzdělavatelů identifikovali v deseti pilotních sektorech nové kompetence a zpracovali kompetenční pyramidy, které najdou své uplatnění v počátečním i dalším vzdělávání.

 

Na našem setkání Vám představíme návrhy směřující k rychlejšímu přenosu nových znalostí a dovedností do vzdělávacího systému. Zaměříme se na spolupráci firem a škol a přiblížíme Vám Metodiku, v níž naleznete vše potřebné pro uzavření nových či rozvoj stávajících spoluprací, probereme s Vámi návrh Standardu praxe, který Vám usnadní plánování a vyhodnocování realizovaných aktivit v rámci spolupráce a ukážeme Vám příklady dobré praxe a několik konkrétních partnerství, která v našem projektu vznikla a úspěšně fungují.     

 

Setkání se uskuteční 6. října 2022 od 9:00 hod. v Inovačním centru Ústeckého kraje (Velká hradební 2800/54, Ústí nad Labem). Po dobu jednání je pro Vás připraveno občerstvení a nápoje. Všechny potřebné detaily naleznete v přiloženém programu. Program_Regionální workshop_Ústí nad Labem_06.10.2022

 

Svou účast, prosím, potvrďte buď vyplněním odpovědního formuláře (ZDE) nebo e-mailem na adresu: kbendikova@spcr.cz, či telefonicky na číslo: 773 273 784.

 

Pokud byste se nemohli zúčastnit osobně, je možné se na Regionální workshop připojit i on-line formou. V takovém případě mne, prosím, informujte a já Vám následně zašlu odkaz na připojení.

Pokud byste chtěli pozvánku předat i svým kolegyním a kolegům, prosím, určitě tak učiňte.

 

V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.

 

 

Předem mnohokrát děkuji za Váš čas a těším se na viděnou s Vámi.

 

S pozdravem a přáním příjemného dne,

 

KRISTÝNA BENDÍKOVÁ
SVAZ PRŮMYSLU A DOPRAVY ČR

Sekce zaměstnavatelská

Freyova 948/11 | 190 00 Praha 9

Mobil: 773 273 784
kbendikova@spcr.cz | www.spcr.cz

twitter | LinkedIn | YouTube | Instagram

Svaz průmyslu a dopravy ČR je nejsilnější zaměstnavatelský svaz sdružující klíčové odvětvové svazy a významné firmy v České republice.

 

 

 

Copyright © 2022 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST