≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

Business & Professional Women CR

PŘIDEJTE SE: DVA NEZAPOMENUTELNÉ DNY KONFERENCE

  1. – 28. března 2020, Praha, Clarion Congress Hotel Prague

 

Konference Equal Pay Day 27. 3. 2020 je příležitostí strávit den s osobnostmi, které zpravidla běžně nevystupují. Přináší nosná témata, a především profesní a osobní zkušenosti. Konference je společenským zážitkem, kdy stejný důraz je kladen jak na kvalitu informací, tak na kvalitu času, který na konferenci strávíte s dostatečným prostorem pro networking. Inspirující atmosféra Vás přímo vybízí odcházet s hlavou plnou nápadů, které můžete okamžitě uplatnit ve své profesi i v osobním životě.

Celá sobota 28.3.2020 je věnována mentoringu u kulatých stolů.

Tématem letošní konference je Role ženy v odpovědném byznyse , ale bylo by chybou si myslet, že je konference určená jenom ženám. Muži jsou pravidelnými účastníky konference a jejich počet každoročně stoupá. Akce  reaguje na fakt, že žen v rozhodovacích a jiných pozicích ve společnosti přibývá a je dobré slyšet jejich úhel pohledu.

S kým se můžete potkat?  S irskou velvyslankyní Clionou Manahan, s Taťánou Gregor Brzobohatou i Ondřejem G. Brzobohatým, Lucií Urválkovou, CFO UNIQA, sopranistkou Markétou Fassati.

Dále vystoupí: Mounia El Hilali, CEO IKEA ČR, SK, HU / Brian Ayling, GM MARS / Edita Szabóová, GM Mary Kay / Paolo Lanzarotti, CEO Asahi Breweries Europe / Jan Vlček, GŘ TV NOVA / Gabriela Bechyňská, C&GAM Mondelez / Emma Boishardy, CEO GSK / Monika Drápalová , Pietro Filipi / Lenka Simerská , gestorka Rovná odměna / Roman Stolejda, MD, Programmatic Media.s.r.o,/,Kateřina Fišerová, CEO SmartSelling / Andrea Gontkovičová, MD Philip Morris / Natalia Stroe, RŘ Coca-Cola / Mirka Čejková / Andrea Ferencová Bartoňová / ESPIRA Investments / Kateřina Zapletalová, Moser / Tereza Zavadilová, šéfredaktorka E15 a řada dalších.

Více o konferenci se dozvíte na www.equalpayday.cz

VIDEO POZVÁNKA:

https://youtu.be/wCjM3MfSC0g

 

 

Copyright © 2020 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST