≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

HK ČR – Pozvánka na doprovodnou podnikatelskou misi ministra průmyslu a obchodu

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si Vás pozvat na podnikatelskou misi doprovázející ministra průmyslu a obchodu Jozefa Síkelu do Turecka v termínu 19. – 21. října 2022. Misi organizuje Hospodářská komora ČR ve spolupráci se zastupitelským úřadem ČR v Ankaře a generálním konzulátem ČR v Istanbulu.

Tato doprovodná podnikatelská mise, kterou povede prezident HK ČR Vladimír Dlouhý, se uskuteční speciálním letadlem a v rámci jejího programu bude organizován podnikatelský kulatý stůl v Ankaře a podnikatelské fórum v Istanbulu. Plánováno je rovněž setkání podnikatelské delegace s ministrem průmyslu a obchodu, zástupci velvyslanectví ČR a členy oficiální delegace a večerní společenská akce.

Mise je primárně určena pro obory dopravní infrastruktura, energetika, strojírenství, životní prostředí, signalizační zařízení.

 

V případě Vašeho zájmu o účast v podnikatelské misi nám, prosím, zašlete následující dokumenty:

 

na e-mail javorova@komora.cz, a to nejpozději do 20.9.2022. Vzhledem k omezené kapacitě Vám doporučujeme přihlásit se co nejdříve.

Záloha na účastnický poplatek za misi zahrnuje: ubytování, podíl na místních transferech, podíl na cateringu, organizace podnikatelských akcí, asistenci pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise.

Děkujeme za pozornost a těšíme se na Vaši účast.

 

S pozdravem / Best regards,

 

Ing. Ivana Javorová
projektový manažer / Project Manager
Zahraniční odbor / Foreign Department
Hospodářská komora České republiky / Czech Chamber of Commerce
Florentinum, Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1
T: +420 266 721 357 | M: +420 778 969 365
javorova@komora.cz   www.komora.cz

 

 

 

 

Copyright © 2022 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST