≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

Hospodářská komora České republiky – Pozvánka na doprovodnou podnikatelskou misi předsedy Senátu ČR do Velké Británie 18. – 21. 11. 2021

Dobrý den, vážené dámy a pánové,

Dovolujeme si Vás pozvat na podnikatelskou misi doprovázející předsedu Senátu Parlamentu České republiky Miloše Vystrčila do Velké Británie v termínu 18. – 21. listopadu 2021. Misi organizuje Hospodářská komora ČR ve spolupráci se ZÚ Londýn.

Tato doprovodná podnikatelská mise, kterou povede prezident HK ČR Vladimír Dlouhý, se uskuteční speciálním letadlem a v rámci jejího programu budou organizovány podnikatelské kontaktní akce v Londýně a Birminghamu. Plánováno je rovněž setkání s představiteli ZÚ ČR Londýn a večerní společenská akce.

Mise je primárně zaměřena na udržitelný rozvoj, především nové a inovativní technologie, infrastrukturu včetně smart cities, energetiku a fintech.

 

V případě Vašeho zájmu o účast v podnikatelské misi nám, prosím, zašlete následující dokumenty:

 

na e-mail javorova@komora.cz, a to nejpozději do 27.10.2021. Vzhledem k omezené kapacitě Vám doporučujeme přihlásit se co nejdříve.

Záloha na účastnický poplatek za misi zahrnuje: ubytování, podíl na místních transferech, podíl na cateringu, organizace podnikatelských akcí, asistenci pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise.

Děkujeme za pozornost a těšíme se na Vaši případnou účast.

 

S pozdravem / Best regards,

Ing. Ivana Javorová

projektový manažer / Project Manager
Zahraniční odbor / Foreign Department
Hospodářská komora České republiky / Czech Chamber of Commerce
Florentinum, Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1
T: +420 266 721 357 | F: +420 266 721 695
javorova@komora.cz   www.komora.cz

Copyright © 2021 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST