≡≡ MENU

HLAVNÍ PARTNER

SeverniEnergeticka VrskanskaUhelna

HLAVNÍ MENU

Mgr. Roušar – nabídka školení

Dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou lektorských služeb pro možnost uspořádání školení/semináře na téma „Nová legislativa pro oblast vyhrazených elektrických zařízení a odbornou způsobilost v elektrotechnice s účinností od 1.7.2022“ ve Vašem regionu, kterou pro Vás připravil Radek Roušar, člen představenstva HK ČR a zároveň prezident Elektrotechnického svazu českého.

Jedná se o atraktivní téma, které zájemcům pomůže lépe se zorientovat v legislativě upravující provoz a uvádění do provozu technických zařízení v průmyslu, ale i v drobném podnikání. Je tedy vhodné pro elektrotechniky (servisní techniky, montážní techniky, revizní techniky …), provozovatele vyhrazených elektrických zařízení (tedy pro téměř všechny podnikatele) i osoby odborně způsobilé v oblasti BOZP a PO.

Lektorské role by se ujal osobně Radek Roušar, který je současně předsedou Sekce pro vyhrazená technická zařízení HK ČR, jež se podílela více jak 8 let na tvorbě této nové legislativy. Bližší informace naleznete zde Nabidka_skoleni_VETZ_OZE_2023.

 

V případě zájmu kontaktujte prosím přímo lektora na e-mailu radek.rousar@elektrosvaz.cz.

 

Copyright © 2023 OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA MOST